WEIS

Dla pracodawców

Nasza oferta z zakresu doradztwa oraz usług organizacyjnych i personalnych skierowana jest przede wszystkim do firm, biur inżynierskich oraz teamów projektowych, które szukają właściwych, a co więcej – profesjonalnych – pracowników lub partnerów.

Oferujemy wsparcie personalne w zakresie prac inżynieryjno-projektowych i nadzoru budowlanego – zarówno w projektach realizowanych w kraju, jak i tych przeprowadzanych za granicą

Outsourcing:

Proponujemy Państwu wykonanie całości zleconej usługi zarówno w naszej siedzibie (polskiej i niemieckiej), jak i na terenie firmy, która powierzy nam wykonanie części projektu (lub innej usługi w ramach naszej oferty).

Proponowany zakres usług:

  • pozyskiwanie wykwalifikowanego i profesjonalnego personelu,
  • wsparcie w poszukiwaniu i weryfikacji partnerów,
  • organizowanie zespołów projektowych (outsourcing).

Przedstawicielstwo handlowe

Aby móc spełnić wszystkie wymagania i zapytania, zespół W.E.I.S. przez cały czas poszukuje nowych partnerów usługowych, innowacyjnych rozwiązań technicznych oraz produktów.
Powyższa aktywność i zaangażowanie umożliwiają zespołowi W.E.I.S. szybką i efektywną reakcję na wszystkie, nawet niecodzienne, zapytania, zapewniając w ten sposób kompleksową i fachową obsługę.
W.E.I.S. nawiązuje kontakty, pomaga w odnajdywaniu poszukiwanych usług, kontaktów czy partnerów biznesowych z różnych dziedzin gospodarki, nauki oraz sektora prywatnego, zarówno w kraju, jak i za granicą.
Nasza firma oferuje wachlarz różnorodnych usług; chętnie przyjmiemy Państwa sugestie i propozycje, które mogą pomóc nam coraz lepiej spełniać oczekiwania Klientów.

Szukasz pracownika? Skorzystaj z formularza!

Formularz kontaktowyNajnowsze projekty

Krótka informacja o najnowszych projektach.